Julbo Millenium Shiny Translucent Black / Black / White Reactiv 2-4 Polarized
UTGÅTT
For automatisk levering av dette produktet, velg intervallet under og trykk "KJØP". Du vil motta varen umiddelbart og deretter samme dato hver periode til du bestemmer deg for å avslutte abonnementet. Les mer om abonnementer.
Solbriller for langvarig og effektiv beskyttelse mot intens sol og ekstreme forhold – selv på de høyeste toppene
Julbo Millennium gir en kombinasjon av god beskyttelse under eventyr i fjellet, robust konstruksjon og progressive designelementer. De avtakbare sidebeskyttelsene i lær gir langvarig og effektiv beskyttelse mot intens sol og ekstreme forhold – selv på de høyeste toppene.
Millennium-rammens tynne og lette brillestenger er designet for å være komfortable hele dagen og er utstyrt med integrert sklisikring for å holde solbrillene på plass – selv når du ikke gjør det.
- God beskyttelse, robust konstruksjon og progressive designelementer
- Avtakbare sidebeskyttere i lær
- Langvarig og effektiv beskyttelse mot intens sol og ekstreme forhold
- Tynne og lette brillestenger designet for heldagskomfort
- Bøyde stenger med Grip Tech – integrert sklisikring
- Nesebro med Grip Nose
Spesifikasjoner:
Kolleksjon: Sun – High Protection
Modell: Millennium
Rammefarge: Shiny Translucent Black / Black / White
Linse: REACTIV 2-4 Polarized
Kategori: Photochromic Cat. 2 <> 4
Fordeler: High Mountain Protection – fra dal til topp
Lysgjennomslipp: VLT 5 % – 20 %
Lysforhold: Fra vekslende skydekke – sterkt lys – høy høyde
Stenger: Bøyde stenger med Grip Tech
Nesebro: Grip Nose
Størrelse: L
Rammebredde: 138 mm
Nesebrobredde: 21 mm
Stanglengde: 140 mm
Linsebredde: 55 mm
Vekt: 27 g
Produktvurderinger og anmeldelser er viktige verktøy for Widforss for å informere og inspirere våre kunder.
Vårt hovedfokus er å ha transparente og relevante anmeldelser om produktutvalget vårt.
Les mer i vår anmelderspolicy.
