Populære linker
Varemerker
Kategorier
Sea To Summit Selfinflate Mat Camp Plus -13°C Rectangular Medium
UTGÅTT
For automatisk levering av dette produktet, velg intervallet under og trykk "KJØP". Du vil motta varen umiddelbart og deretter samme dato hver periode til du bestemmer deg for å avslutte abonnementet. Les mer om abonnementer.
Overvåk produkt
En e-post vil bli sendt til deg når varen er på lager.
Når du trykker på OK, godtar du Widforss sin håndtering av personlig informasjon.Selvoppblåsende liggeunderlag med gode isolerende egenskaper, for bruk året rundt
Sea To Summit Selfinflate Mat Camp Plus byr på maksimal komfort, og er et utrolig allsidig liggeunderlag. Det kombinerer robust og slitesterk 75D polyester med den unike Delta Coring-teknikken, hvilket gir et lettere underlag med 40 % mindre skum. Dette er et liggeunderlag som er prisvennlig, slitesterkt og gir høy komfort.
- Kan brukes hele året
- 7,5 cm høy
- Multifunksjonell ventil som gir rask oppblåsing, tømming og finjustering
- PillowLock -system for enkel puteinnfesting (pute ikke inkludert)
- Isolerer godt
- Reparasjonskit følger med
Spesifikasjoner:
Materiale: 75D polyester, laminert TPU
Isolasjon: Delta Coring
R-verdi: 4,3 (ASTM F3340-18)
Ventil: Multifunksjonell
Størrelse: Rektangulær Large
Lengde: 183 cm
Bredde: 64 cm
Høyde: 7,5 cm
Vekt: 1220 g
Pakkestørrelse: 21,6 x 21,6 x 34 cm
Produktvurderinger og anmeldelser er viktige verktøy for Widforss for å informere og inspirere våre kunder.
Vårt hovedfokus er å ha transparente og relevante anmeldelser om produktutvalget vårt.
Les mer i vår anmelderspolicy.
Friluftsutstyr og mat > Soveposer og liggeunderlag > Liggeunderlag > Overnatting, underlag -10-0 ° C
Friluftsutstyr og mat > Soveposer og liggeunderlag > Liggeunderlag > Tilbehør liggeunderlag
Friluftsutstyr og mat > Soveposer og liggeunderlag > Soveposer > Soveposer under -10 ° C (høst, vinter)
